«Всеукраїнська Академія Наук Публічного Управління» (ВАНПУ) — об’єднує вчених, фахівців і практиків у сфері наукових інтересів і діяльності, пов’язаної з державним управлінням, для формування нового світогляду в галузі публічного управління, координації науково-дослідницької роботи і проведення професійної експертизи управлінських рішень. ВАНПУ надає можливість реалізації інтелектуального і соціального потенціалу своїх членів, практичного застосування результатів наукових досліджень, обміну науковими ідеями та практичним досвідом», — Президент «Всеукраїнської Академії Наук Публічного Управління» Балашов Анатолій Миколайович (доктор наук з державного управління, професор).

Балашов Анатолій Миколайович — Президент «Всеукраїнської Академії наук Публічного управління» (ВАНПУ), доктор наук з державного управління, професор.

Місія організації: об’єднати зусилля науковців, державних органів, суспільства та бізнесу з метою досягнення сталого соціально-економічного розвитку держави. Побудувати публічне управління, засноване на прийнятті науково обґрунтованих рішень та ефективній взаємодії державної влади, бізнесу та суспільства.

Просмотреть страницу на русском | View this page in English